Dentysta Pszczyna, sprawdź już dziś!

Stomatologiczne centrum medyczne

Nasz zespół | Profesjonalne usługi stomatologiczne

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów w swojej dziedzinie. Właścicielką kliniki jest dr Joanna Hess. Absolwentka oddziału lekarskiego/ stomatologii Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Ukończyła Curriculum implantologiczne na Goethe Universität we Frankfurcie. Zajmuje się głównie implantologią, zaawansowanymi technikami regeneracji kości i tkanek miękkich. Uczestniczy w wielu prestiżowych kursach w kraju i zagranicą. Od lat uprawia żeglarstwo, narciarstwo a zwłaszcza snowkiting.

Lekarz dentysta
Agnieszka Mąka

Absolwentka Wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Swoje zainteresowania zawodowe rozwija i praktykuje w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Pracuje z pacjentami w różnym przedziale wiekowym. Praca z najmłodszymi pacjentami przynosi jej dużo satysfakcji. Stara się zamienić wizytę u dentysty w wesołą przygodę. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Jest miłośniczką górskich wędrówek i ręcznych robótek.

Lekarz dentysta
Magdalena Śpiewok

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.  Pracowała jako asystent i wykładowca akademicki na Katedrze Protetyki i w Zakładzie Materiałoznawstwa Stomatologicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Bytomiu. W gabinecie zajmuje się przygotowaniem pacjenta i jego przeprowadzeniem przez proces rehabilitacji protetycznej. Wykonuje metamorfozy uzębienia pacjentów, stosując rozległe prace protetyczne stałe, a także protezy ruchome. Przeprowadza leczenie zachowawcze przed leczeniem protetycznym. Jej hobby to: trekking górski, snowboard i czytanie kryminałów.

Lekarz dentysta
Rafał Nielaba

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach odział w Zabrzu. Z uśmiechem na twarzy przyjmuje zarówno małych jak i dużych pacjentów. Cechy, które go wyróżniają to: empatia, dokładność, zaangażowanie i precyzja. Swoją pogodą ducha niweluje strach pacjentów przed wizytą. „Staram się leczyć tak jak sam chciałbym być leczony” – mawia. Pasje: protetyka, stomatologia zachowawcza, chirurgia. Prywatnie jest pasjonatem gotowania, ogrodnictwa, miłośnik teatru, podróży, amatorsko gra w tenisa. Pasjonat awioniki szybowcowej.

Lekarz dentysta
Krzysztof Włodarczyk

Lekarz stomatolog. Od wielu lat zajmuje się tylko leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu. Twierdzi, że „długie zabiegi stomatologiczne, w tym endodontyczne, powinny być dla Pacjenta nudne – ponieważ nuda nie idzie w parze z bólem i stresem”. Uważa, że w stomatologii i nie tylko, sukcesem jest trwałość, a kluczem do trwałości jest dokładność i precyzja tego co się robi – i tak też postępuje. Z zamiłowaniem oddaje się curlingowi.

Ortodontka
Katarzyna Kolber

Ukończyła studia lekarsko-dentystyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Krakowie. Już na stażu podyplomowym odkryła w sobie zainteresowanie w dziedzinie ortodoncji dzieci i dorosłych.  Nieustannie bierze udział w szkoleniach organizowanych przez polskich jak i zagranicznych wykładowców. Obecnie główne obszary jej zainteresowań zawodowych to stomatologia cyfrowa, leczenie nakładkami Invisalign oraz pomoc pacjentom z problemami ze strony stawu skroniowo-żuchwowego i zaburzeniami zwarcia. Wolny czas lubi spędzać na wycieczkach konnych oraz spacerach z psami.

Lekarz psychiatra
Tomasz Grzyb

Magister fizjoterapii
Julia Duda

Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Aktualnie doktorantka Szkoły Doktorskiej. Fizjoterapeutka stomatologiczna, zajmująca się dolegliwościami w obrębie twarzoczaszki. Z uwagi na specjalizację Julia często pracuje z śpiewakami, usprawniając aparat więzadłowy i stawowy oraz uśmierzając codzienne dolegliwości związane z ich pracą.

Anna Gibas

Higienistka stomatologiczna
Lider zespołu

Anna Komar

Higienistka stomatologiczna

Marzena Moczała

Higienistka stomatologiczna

Dominika Salik

Rejestratorka medyczna

Uwaga Pacjenci!

Godziny otwarcia kliniki:
29 kwietnia – NIECZYNNE
30 kwietnia – czynne od 10:00 do 20:00
1-3 maja – NIECZYNNE